جار شیشه ای خاویاری عمده جار شیشه ای خاویاری یکی از مدل های جارهای شیشه ای ست که در حجم های بسیار اندکی تولید و توزیع میگردند و به منظور بسته بندی خاویارهای صادراتی و دیگر محصولات مشابهی که به حجمی کمی نیاز دارند و بسته بندی آن ها از اهمیت بسیاری برخوردار است مورد استفاده قرار میگیرند. اگر با جارهای شیشه ای آشنایی ندارید میتوانید تا پایان این مطلب با ما همراه بوده تا از مزایای این ظروف و انواع آن ها آگاه گردید و ضمن آن به صورت اختصاصی با جار شیشه ای خاویاری آشنا گردیده و از نحوه ی خریداری مستقیم آن ها از تولید کننده آگاه گردید.

انواع جار شیشه ای

جارهای شیشه ای ظروفی هستند که اغلب به منظور:

 • بسته بندی مواد غذایی مختلفی چون:
  1) مربا
  2) عسل
  3) زعفران
  4) خاویار
  5) زیتون
  6) خیارشور
  7) و…
 • سرویس های آشپزخانه همانند:
  1) سرویس پاسماوری
  2) سرویس ادویه جات
  3) سرویس حبوبات
  4) و…
 • ظروف دکوری همانند جاشمعی، گلدان های گیاهان آبزی و طبیعی و…
 • و…

کاربرد داشته و مورد استفاده قرار میگیرند.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]لازم به ذکر است که جارهای شیشه ای در امر بسته بندی مزایای بسیاری را به همراه دارند که تمامی آن ها مسبب جلب توجه، رضایت، جذب مشتری و در نهایت افزایش چند برابری فروش محصولات هستند.[/box]

از همین رو استفاده از جارهای شیشه ای در امر بسته بندی علی الخصوص بسته بندی محصولات صادراتی (به دلیل فرهنگ و توجه بسیار سایر کشورها به بسته بندی شیشه ای) بسیار حائز اهمیت میباشد. بنا، بر این کاربردهای بسیار، جارهای شیشه ای در انواع بسیار مختلفی هم تولید میگردند که تعدادی از مدل های آن ها به صورت کلی عبارتند از:

 • جارهای شیشه ای استوانه ای
 • جارهای شیشه ای چهار گوش
 • جارهای شیشه ای کشکولی
 • جارهای شیشه ای شش گوش
 • جارهای شیشه ای کوزه ای
 • و…

که با مراجعه به کاتالوگ محصولات جار شیشه ای سایت میتوانید تمامی آن ها را مشاهده نموده و از ویژگی های مربوط به هر مدل (سایزبندی و…) آگاه گردید.

انواع جار شیشه ای

جار شیشه ای خاویاری

جار شیشه ای خاویاری نیز مدلی از جارهای شیشه ای ست که در سه سایزِ:

 1. 125 سی سی بر حسب آب (175 گرمی بر حسب عسل)
 2. 60 سی سی بر حسب آب (84 گرمی بر حسب عسل)
 3. 40 سی سی بر حسب آب (56 گرمی بر حسب عسل)

تولید و عرضه میگردند. در ویدئوی زیر میتوانید این مدل ها را مشاهده نموده و از کیفیت آن ها اطمینان حاصل نمایید.

خرید اینترنتی جار شیشه ای

خرید جار شیشه ای خاویاری و همچنین سایر مدل های جارهای شیشه ای با امکانی که بزرگترین تولید کننده ی جارهای شیشه ای در ایران یعنی شرکت دینا به منظور رفاه حال مشتریان خود فراهم نموده است به سادگی امکان پذیر گردیده و افراد به سبب آن میتوانند از هر کجای ایران که هستند تنها از طریق یک تماس با بخش فروش شرکت دینا اقدام به سفارش و خرید جارهای شیشه ای مورد نیاز خود نمایند. بدین منظور شما میتوانید از شماره های درج شده در بخش تماس با مای سایت استفاده نموده و با بخش فروش شرکت دینا ارتباط برقرار نمایید.

خرید اینترنتی جار شیشه ای

قیمت جار شیشه ای

قیمت جارهای شیشه ای در مقابل مزایا و افزایش فروشی که در پی دارند بسیار مناسب است و لازم نیست که در خصوص آن تولید کنندگان و خریداران نگرانی به خود راه دهند. اما از آنجاییکه ممکن است هنگامیکه شما به این مطلب مراجعه میکنید از زمان انتشار آن، مدت بسیاری گذشته باشد و قیمت ها دچار تغییر گردیده باشند نمیتوان قیمت دقیقی را در این مطلب عنوان نمود اما شما میتوانید از طریق تماس با شماره های درج شده در زیر این مطلب در هر زمانی که خواستید از قیمت دقیق آن ها اطلاع یابید.