جار شیشه ای استوانه ای عمده و ارزان جار شیشه ای استوانه ای مدل بسیار رایجی از جارهای شیشه ای ست که دارای کاربردهای بسیاری می باشد و توسط شرکت دینا که بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده ی جارهای شیشه در کشور است به صورت عمده و با قیمت کارخانه به فروش میرسد. جار شیشه ای استوانه ای خود به تنهایی دارای مدل ها و انواع مختلفی ست که در ادامه آن ها را معرفی خواهیم کرد و از سایز بندی آن ها شما را آگاه خواهیم کرد. بنابر این در صورتیکه به دنبال ظرف مناسبی برای بسته بندی محصولات خود هستید و مایلید که بدین صورت مشتریان را به محصول خود جذب نموده و فروش خود را تا چند برابر افزایش دهید تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

انواع جار شیشه ای

به طور کلی جارهای شیشه ای دارای انواع مدل های مختلفی هستند مدل هایی چون:

و کاربردهای فراوانی را نیز در بر میگیرند که یکی از رایج ترین آن ها بسته بندی، نگهداری و عرضه ی مواد غذایی ای چون عسل، مربا، ترشیجات و… میباشند. علت این کاربرد مزایای بسیاری ست که جارهای شیشه ای و به طور کلی ظروف شیشه ای در بر میگیرند که این مزایا شاملِ:

 • رعایت بهداشت
 • عدم آسیب رسانی به محیط زیست به سبب تجزیه پذیری
 • عدم واکنش شیمایی ظروف شیشه ای با مواد غذایی
 • جلوگیری از خراب شدن، تغییر طعم، رنگ، بو و طعم مواد غذایی توسط ظروف شیشه ای
 • تنوع بالا
 • و…

میباشند.

انواع جار شیشه ای

جار شیشه ای استوانه ای

جار شیشه ای استوانه ای نیز مدلی از جارهای شیشه ای ست که تمامی کاربردها و مزایای نام برده شده را در بر میگیرند. این جارهای شیشه ای خود در مدل های مختلف و سایزهای متعددی تولید میگردند که این مدل ها و سایزها عبارتند از:
 • استوانه ای درب کوچک (در ۵ سایز)
 • استوانه ای درب کانتینری (در ۵ سایز)
 • استوانه ای درب ۸۲ (در ۲ سایز)
 • استوانه ای کوچک درب گرانولی ۶۶ (در ۵ سایز)
 • و…

برای مشاهده ی جزئیات بیشتر در خصوص هر کدام (ابعاد، حجم سایزها و…) میتوانید به کاتالوگ محصولات جار شیشه ای سایت مراجعه نمایید.

جار شیشه ای استوانه ای

قیمت جار شیشه ای

قیمت جار شیشه ای استوانه ای وابسته به سایز، زمان خرید، تعداد خرید و… میباشد که مشخص کردن تعدادی از آن ها همانند مدل، وابسته به سلیقه و نیاز شما میباشد از همین رو مشخص کردن قیمت دقیق در این مطلب تقریبا غیر ممکن میباشد زیرا که ممکن است به عنوان مثال هنگامیکه شما به این مطلب مراجعه نموده اید از زمان انتشار آن مدت زیادی گذشته باشد و قیمت جارهای شیشه ای کاهش و یا افزایش یافته باشد. بنابر این لازم است که برای اطلاع از قیمت با بخش فروش شرکت دینا ارتباط برقرار نمایید بدین منظور میتوانید از شماره های درج شده در بخش تماس با مای سایت استفاده کنید.

قیمت جار شیشه ای

خرید اینترنتی جار شیشه ای

خرید اینترنتی جارهای شیشه ای با امکانی که شرکت دینا به منظور رفاه حال مشتریان خود فراهم نموده است امکان پذیر گردیده و به سبب آن افراد میتوانند از هر کجای ایران که هستند تنها از طریق یک تماس با بخش فروش شرکت دینا اقدام به سفارش محصولات مورد نیاز خود نموده و سپس سفارشات خود را در موعد مقرر و در محل مورد نظرتان از باربری تحویل بگیرید. به منظور ثبت سفارش و همچنین در صورت هرگونه سوال دیگری که دارید میتوانید از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب و همچنین بخش تماس با ما با شرکت دینا ارتباط برقرار نموده و پاسخ خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.