خانه / بطری شیشه ای / بورس فروش بطری شیشه ای بزرگ

بورس فروش بطری شیشه ای بزرگ

بورس فروش بطری شیشه ای بزرگبطری شیشه ای بزرگ به بطری های شیشه ای گفته میشود که حجمی در حدود نیم لیتر به بالا دارند و برای بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی ها در حجم های زیاد مورد استفاده قرار میگیرند. بورس فروش بطری شیشه ای بزرگ در ایران از رونق خوبی برخوردار است زیرا که صنایع و تولیدکنندگان خانگی بسیاری در راستای تولید انواع نوشیدینی جات و مواد غذایی فعالیت میکنند.

کارخانه بطری شیشه ای

در گذشته بطری های شیشه ای به صورت دستی و توسط افرادیکه به تولید شیشه جات مشغول بودند تولید میگردیده اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید ماشین آلات مختلف تولید بطری های شیشه ای نیز به صورت کاملا اتومات و اتوماتیک در آمده است. همین امر سبب بالا رفتن کیفیت، بهتر شدن ظاهر بطری های شیشه ای و تنوع بیشترشان گریده است. به عنوان مثال مدل های بسیاری از بطری های شیشه ای تولید گریده اند مدل هایی چون:
  • بطری های شیشه ای استوانه ای
  • بطری های شیشه ای ویمتو
  • بطری های شیشه ای ایستکی
  • بطری های شیشه ای پارامیس
  • بطری های شیشه ای کتابی
  • و…

و به دسته های مختلفی تبدیل گریده اند دسته هایی چون

که در این مطلب ما به بطری های شیشه ای بزرگ میپردازیم.

کارخانه بطری شیشه ای

خرید بطری شیشه ای بزرگ با چوب پنبه

هر کدام از بطری های شیشه ای میتوانند مطابق با ویژگی هایی که دارند در یک یا چندین دسته قرار گیرند. بطری های شیشه ای بزرگی که با درب چوب پنبه ای عرضه میگردند، همزمان در دسته ی بطری های شیشه ای بزرگ و بطری های شیشه ای چوب پنبه ای قرار میگیرند. از کاربردهای آن ها میتوان به
  • بسته بندی، تولید و نگهداری مواد غذایی ای چون سرکه، آبغوره، آبلیمو و…
  • بسته بندی، تولید و نگهداری نوشیدنی های مختلف
  • استفاده در تزئینات و به عنوان گلدان های گیاهان طبیعی و آبزی
  • و…

اشاره نمود. این بطری های شیشه ای توسط شرکت دینا، بزرگترین تولید کننده جارها و بطری های شیشه ای در ایران، به همراه انواع دیگر بطری های شیشه ای تولید و عرضه میگردد. و برای خرید آن ها میتوانید از طریق تماس با بخش فروش شرکت دینا که شماره ی مربوط به آن در زیر مطلب درج گردیده است اقدام نمایید و از هر کجای ایران که هستید سفارش خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت به محل مورد نظرتان ارسال گردد.

خرید بطری شیشه ای بزرگ با چوب پنبه

بطری شیشه ای ارزان

قیمت بطری های شیشه ای به موارد متعددی وابسته است اما اگر که مایلید بطری شیشه ای بزرگ را با مناسب ترین و پایین ترین قیمت بازار تهیه نمایید بهترین راه خرید مستقیم از کارخانه ی تولیدی و به شکل عمده و یک جا میباشد. این امر سبب میشود که خرید خود را بدون واسطه انجام دهید و قیمت تمام شده برای هر محصول برای شما تا چندین برابر کاهش یابد. استفاده از این روش برای صاحبان بورس فروش بطری شیشه ای بزرگ و همچنین تولیدکنندگان محصولاتی که با بطری های شیشه ای بسته بندی میشوند بسیار مناسب و به صرفه میباشد و موجب سود بیشتر آن ها میگردد.
بطری شیشه ای ارزان

فروش بطری شیشه ای خام

بطری های شیشه ای خام را نیز میتوانید از شرکت دینا تهیه نمایید. بطری های شیشه ای خام به بطری های شیشه ای گویند که به محض تولید به فروش میرسند و تهیه درب و… آن ها به عهده ی خریدار میباشد. اما راه به صرفه تر همان خرید بطری های شیشه ای با درب میباشد زیرا که دیگر لازم نیست برای خرید درب به مکان های دیگر مراجعه کرد و در زمان بسیار صرفه جویی میشود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

فروش بطری شیشه ای در کرج

مرکز فروش بطری شیشه ای در کرج

مرکز فروش بطری شیشه ای در کرج نیز همانند سایر نقاط ایران شرکت دینا، که …

مشاوره فروش
Send
کانال تلگرام