خانه / بطری شیشه ای / خرید ظروف شیشه ای خام برای بسته بندی

خرید ظروف شیشه ای خام برای بسته بندی

خرید ظروف شیشه ای خام برای بسته بندی برای خرید جار شیشه ای و یا خرید بطری شیشه ای به عنوان ظروف شیشه ای خامی برای بسته بندی مواد غذایی و نوشیدنی های مختلف بدون شک باید به تولید کنندگان این ظروف مراجعه نمایید تا بتوانید این ظروف را با مناسب ترین و کمترین قیمت ممکن تهیه نمایید. خرید جار شیشه ای و خرید بطری شیشه ای از تولید کنندگان ظروف شیشه ای در حال حاضر به راحت ترین شکل ممکن یعنی تنها از طریق یک تماس امکان پذیر میباشد در این خصوص در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد.

ظروف شیشه ای بسته بندی

در ابتدا ظروف شیشه ای بسته بندی که همان جارها و بطری های شیشه ای میباشند را معرفی مینماییم و در ادامه در خصوص قیمت و نحوه ی خرید آن ها نیز صحبت خواهیم کرد. ظروف شیشه ای بسته بندی به طور کلی به دو دسته ی
  1. جارهای شیشه ای
  2. بطری های شیشه ای

تقسیم میشوند که جارهای شیشه ای برای بسته بندی مواد غذایی چون عسل، مربا، توسیجات، زیتون و… مورد استفاده قرار میگیرند و بطری های شیشه ای نیز اغلب برای بسته بندی نوشیدنی ها و مواد غذایی ای مانند سرکه ها، آبغوره ها، آبلیمو، دوغ، شیر، روغن ها و کلا موارد این چنینی مورد استفاده قرار میگیرند. هر کدام از این ظرف ها دارای مدل ها و طرح های مختلفی میباشند که تمامی آن ها را میتوانید در کاتالوگ محصولات مشاهده نمایید در ابتدای کاتالوگ مدل های مربوط به جارهای شیشه ای قرار دارند و در انتهای آن مدل های مربوط به بطری های شیشه ای.

ظروف شیشه ای بسته بندی

خرید جار شیشه ای

هر کدام از مدل های جارهای شیشه ای مطابق با ظاهری که دارند در یکی از دسته های

  1. جارهای شیشه ای فانتزی
  2. جارهای شیشه ای ساده

و مطابق با اندازه ای که دارند در یکی از دسته های

  1. جارهای شیشه ای کوچک
  2. جارهای شیشه ای بزرگ

قرار میگیرند. برای خرید جارهای شیشه ای در ابتدا لازم است که مشخص نمایید که مایلید کدامیک از جارهای شیشه ای موجود را خریداری نمایید و به چه سایزی از آن ها نیاز دارید. پس از آن میتوانید از طریق تنها یک تماس از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا، بزرگترین تولید کننده جارهای شیشه ای، تماس حاصل نموده و جار شیشه ای مدنظر خود را سفارش دهید. این شرکت با امکانی که فراهم نموده است جارهای شیشه ای سفارشی شما را از طریق باربری به مکان مدنظر شما ارسال مینماید. برای اطلاع از قیمت جار شیشه ای مورد نظرتان نیز میتوانید با همین شماره ها تماس بگیرید.

خرید جار شیشه ای

خرید بطری شیشه ای

همانند جارهای شیشه ای بطری های شیشه ای نیز مطابق با ظاهر، رنگ، سایز و نوع دربی که دارند به دسته های مختلفی من جمله

تقسیم بندی میشوند. برای خرید این ظروف نیز پس از مشخص کردن نیاز خود میتوانید همانند جارهای شیشه ای اقدام نموده و از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا که بزرگترین تولید کننده جارهای شیشه ای در ایران میباشد تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید بطری شیشه ای

خرید ظروف شیشه ای ارزان

بدون شک جارها و بطری های شیشه ای را که به روش شرح داده شد خریداری منمایید با قیمتی بسیار ارزان دریافت میکنید زیرا که به صورت مستقیم از تولید کننده خرید مینمایید. پس لازم نیست که در خصوص قیمت نگران باشید و میتوانید برای خرید جار شیشه ای و خرید بطری شیشه ای مدنظر خودتان به شیوه ی معرفی شده در اسرع وقت اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

خرید بطری شیشه ای گلاب و عرقیات

بطری شیشه ای گلاب و عرقیات به منظور بسته بندی، توزیع و نگهداری گلاب و …

کانال تلگرام