خانه / جار شیشه ای / خرید عمده جار شیشه ای ساده

خرید عمده جار شیشه ای ساده

خرید عمده جار شیشه ای ساده جار شیشه ای ساده، جار شیشه ای ست که در مقابل جارهای شیشه ای فانتزی قرار میگیرد و البته به نسبت جارهای شیشه ای فانتزی به دلیل قیمت مناسب تری که دارند بیشتر مورد استقبال قرار میگیرند و برای موارد بسیاری مناسب هستند. برای خرید عمده جار شیشه ای ساده به راحت ترین شیوه ی ممکن میتوان اقدام کرده و از بزرگترین تولید کننده جارهای شیشه ای یعنی شرکت دینا خرید نمود. در ادامه ضمن معرفی انواع جار شیشه ای ساده و کاربردهای آن در خصوص خرید و قیمتشان نیز صحبت خواهیم کرد.

جار شیشه ای ساده

همانطور که در مقدمه گفته شد جار شیشه ای ساده دارای کاربردهای بسیاری ست که تعدادی از این کاربردها عبارت است از:

  • بسته بندی مواد غذایی در حجم های مختلف (مواد غذایی مانند عسل، مربا، ترشیجات، زیتون، حبوبات، خیارشور و…)
  • بسته بندی محصولات آرایشی بهداشتی مانند کرم ها، ژل ها، ماسک ها و…
  • بسته بندی تستر محصولات در حجم های کم (بدین منظور از جارهای شیشه ای کوچک استفاده میشود)
  • بسته بندی اشانتیون محصولات در حجم های کم (بدین منظور نیز از جارهای شیشه ای کوچک استفاده میشود)
  • نگهداری گیاهان آبزی و طبیعی
  • و…

از آنجاییکه این کاربردها بسیار زیاد هستند خرید جار شیشه ای ساده نیز بسیار رواج دارد و بنابر این اگر از فروشندگان جارهای شیشه ای هستید بهتر است که انواع جارهای شیشه ای ساده را در فروشگاه خود موجود داشته باشید و اگر از خریداران این ظروف میباشید بهتر است که مناسب ترین جار شیشه ای را مطابق با نیازتان انتخاب نمایید. بنابر این لازم است که انواع این ظروف را بشناسید به همین منظور در ادامه آن ها را به طور مفصل به شما معرفی کرده ایم.

جار شیشه ای ساده

انواع جار شیشه ای ساده

انواع جار شیشه ای ساده و به عبارت بهتر انواع مدل های جار شیشه ای ساده عبارتند از:
  • جارهای شیشه ای استوانه ای
  • جارهای شیشه ای خاویاری
  • جارهای شیشه ای کوپ ساده
  • و…

تعداد این مدل ها بسیار زیاد میباشند و نام بردن همه ی آن ها در این مطلب نمیگنجد از همین رو ما به معرفی همین سه مدل اکتفا میکنیم اما شما میتوانید برای مشاهده ی تمامی مدل ها و همچنین کسب اطلاعات بیشتری در خصوص آن ها مانند سایز، ابعاد و… شان به کاتالوگ محصولات سایت مراجعه نمایید.

انواع جار شیشه ای ساده

قیمت جار شیشه ای

قیمت جار شیشه ای ساده به نسبت جار شیشه ای فانتزی مناسب تر است البته این تفاوت قیمت آنچنان به چشم نمی آید زیرا که به طور کلی جارهای شیشه ای با توجه به مزایایی که دارند به نسبت سایر ظروف مشابه از قیمت بسیار مناسبی برخوردارند و در خصوص قیمت آن ها لازم نیست که نگرانی به خود راه دهید علی الخصوص که اگر از بزرگترین تولید کننده جارهای شیشه ای یعنی شرکت دینا خرید مینمایید. اما اصلا چگونه میتوان از این تولید کننده جارهای شیشه ای مدنظرمان را خریداری نماییم؟

قیمت جار شیشه ای

خرید اینترنتی جار شیشه ای

به راحت ترین شیوه ی ممکن میتوان جارهای شیشه ای ساده و انواع دیگر جارهای شیشه ای من جمله جارهای شیشه ای فانتزی و جارهای شیشه ای کوچک را که دو مطلب برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص آن ها در زیر به شما معرفی کرده ایم، به صورت غیر حضوری و تنها از طریق یک تماس خریداری نمود. بدین منظور تنها کافی ست که از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا تماس حاصل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید و پس از آن در محل مورد نظر خودتان که میتواند هر کجای ایران باشد تحویل بگیرید. البته به صورت حضوری نیز از این شرکت میتوانید اقدام به خرید نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

انواع جار شیشه ای

مرکز فروش جار شیشه ای در کرج

مرکز فروش جار شیشه ای در کرج نیز همانند سایر نقاط ایران بزرگترین تولید کننده …

مشاوره فروش
Send
کانال تلگرام