خانه / بطری شیشه ای / خرید بطری شیشه ای کوچک در تهران

خرید بطری شیشه ای کوچک در تهران

خرید بطری شیشه ای کوچک در تهرانخرید بطری شیشه ای کوچک به منظور بسته بندی نوشیدنی ها تک نفره، نگهداری و توزیع مواد غذایی با ارزش و… صورت میگیرد. زیرا که این ظروف یعنی بطری شیشه ای کوچک به دلیل مزایایی که دارند از بهترین ظروف ممکن برای بسته بندی هستند و صنایع و تولید کنندگان مختلف این را میدانند که با استفاده از این ظروف میتوانند فروش و صادرات محصولات خود را تا چند برابر افزایش دهند. به همین منظور در این مطلب قصد داریم که بهترین شیوه ی خرید بطری شیشه ای کوچک در تهران و البته در سرتاسر ایران را به شما معرفی کنیم.

انواع بطری شیشه ای

به طور کلی بطری های شیشه ای مطابق با ظاهر، کاربردها، سایز و… ای که دارند به دسته های مختلفی تقسیم میشوند که این دسته ها عبارتند از:

که همانطور که میبینید بطری های شیشه ای کوچک نیز دسته ای از بطری های شیشه ای هستند که در خصوص آن ها در ادامه به طور مفصل صحبت خواهیم کرد اما اگر میخواهید که در خصوص هر کدام از دسته های دیگر نیز اطلاعات بیشتری را کسب نمایید با کلیک بر روی نام هر کدام میتوانید به مطالب مربوطه شان مراجعه نمایید.

انواع بطری شیشه ای

خرید بطری شیشه ای کوچک

خرید بطری شیشه ای کوچک اغلب به منظور

 • بسته بندی نوشیدنی های تک نفره ی دوغ، دلستر، نوشابه و…
 • بسته بندی مواد غذایی که در حجم های کم عرضه میگردند مانند روغن زیتون، روغن کنجد و…
 • بسته بندی محصولات بهداشتی مانند ضدعفونی کننده ها و…
 • ساخت وسایل تزئیناتی و فانتزی مانند بطری آرزو ها
 • نگهداری گیاهان طبیعی و آبزی
 • و…

مورد استفاده قرار میگیرند. این بطری های شیشه ای نیز خود به دو دسته ی بطری های شیشه ای بسیار کوچک و بطری های شیشه ای نسبتا کوچک تقسیم میگردند. که اغلب از بطری های شیشه ای بسیار کوچک برای ساخت وسایل فانتزی و زینتی استفاده میگردد و از بطری های شیشه ای نسبتا کوچک برای بسته بندی و نگهداری محصولات مختلف. مدل هایی از بطری های شیشه ای نسبتا کوچک که در کاتالوگ محصولات سایت قابل مشاهده اند عبارتند از

 • بطری های شیشه ای تشتک خور (ایستکی)
 • بطری های شیشه ای نیم لیتری استوانه ای
 • و…

و بطری های شیشه ای بسیار کوچک را نیز میتوانید در زیر مشاهده نمایید. برای خرید بطری شیشه ای کوچک از بزرگترین تولید کننده بطری های شیشه ای به راحت ترین شیوه ی ممکن میتوانید اقدام نمایید که بدین منظور تنها کافی ست که از طریق شماره های درج شده در زیر این مطلب با بخش فروش شرکت دینا تماس حاصل نمایید.

خرید بطری شیشه ای کوچک

خرید بطری شیشه ای با چوب پنبه

بطری های شیشه ای کوچک با درب های مختلفی عرضه میگردند. درب هایی چون

 • فلزی
 • پلاستیکی
 • چوب پنبه ای

که درب های چوب پنبه ای به دلیل فشردگی بالایی که دارند در مقابل نفوذ گرد و غبار و خروج هر عامل درونی از ظرف مقاوم اند و از سوی دیگر زیبایی خاصی را به بطری های شیشه ای میبخشند و آن ها را برای ساخت وسایل فانتزی و تزئیناتی مناسب میکنند از همین رو خرید بطری شیشه ای کوچک با در چوب پنبه ای بسیار رایج است که یکی از معدود عرضه کنندگان این بطری های شیشه ای همان شرکت دینا بزرگترین تولید کننده بطری های شیشه ای در ایران است که نحوه ی خرید از آن در بالا به طور کامل شرح داده شد.

خرید بطری شیشه ای با چوب پنبه

فروش بطری شیشه ای رنگی

بطری های شیشه ای رنگی نیز از بطری های شیشه ای هستند که توسط شرکت دینا در سایز های مختلف و کوچک به فروش میرسند. و برای خرید آن ها نیز به شیوه ی یاد شده میتوانید اقدام نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

تولید ظروف شیشه ای

تولید ظروف شیشه ای سفارشی

تولید ظروف شیشه ای سفارشی و همچنین عرضه ی ظروف شیشه ای سفارشی از خدمات …

مشاوره فروش
Send
کانال تلگرام