خرید بطری شیشه ای گلاب و عرقیاتبطری شیشه ای گلاب و عرقیات به منظور بسته بندی، توزیع و نگهداری گلاب و انواع عرقیات مختلفی چون عرق نعنا، عرق بیدیمشک و… مورد استفاده قرار میگیرند. بطری شیشه ای گلاب و همچنین بطری شیشه ای عرقیات دارای مدل های بسیاری هستند که در ادامه ضمن معرفی آن ها در خصوص نحوه ی اطلاع از سایزبندی و… شان نیز صحبت خواهیم کرد و علاوه بر آن ها بهترین روش خرید بطری شیشه ای گلاب و عرقیات را که منجر به سود بیشتری برای خریدار میگردد را معرفی خواهیم کرد.

تولید بطری شیشه ای

تولید بطری شیشه ای به منظور:

 • بسته بندی، نگهداری و تولید انواع مواد غذایی مختلفی چون آبلیمو، آبغوره، سرکه، روغن، گلاب، عرقیات و…
 • بسته بندی و توزیع انواع نوشیدنی هایی همچون نوشابه، دلستر، دوغ، شراب، آبمیوه و…
 • بسته بندی و توزیع محصولات بهداشتی همانند شوینده ها، محلول ها ضدعفونی کننده و پاک کننده و…
 • بسته بندی و عرضه ی انواع محصولات صنعتی همانند روغن های صنعتی، الکل های صنعتی و…
 • دکور آرایی و استفاده به عنوان گلدان های گیاهان طبیعی و آبزی فانتزی و…
 • استفاده به عنوان ظروف خام ویترای
 • ساخت ظروف فانتزی ای چون بطری آرزوها با بطری های کپسولی
 • و…

صورت میگیرد. از همین رو دارای انواع بسیار مختلفی میباشند. البته رایج ترین این کاربردها بیشتر بسته بندی محصولات مختلف میباشد زیرا که:

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]استفاده از ظروف شیشه ای در امر بسته بندی به سبب کیفیت این ظروف و همچنین تائیدیه ی سازمان غذا و دارو، منجر به جلب توجه و جذب مشتری گردیده و در نهایت فروش را تا چند برابر افزایش میدهند.[/box]

یکی از رایج ترین محصولاتی هم که برای بسته بندی آن ها از بطری های شیشه ای استفاده میگردد، گلاب و عرقیات است. زیرا که به سبب صادراتی بودن گلاب و عرقیات ایران بسته بندی آن ها بسیار حائز اهمیت میباشد. در ادامه در خصوص انواع بطری شیشه ای گلاب بیشتر صحبت خواهیم کرد.

تولید بطری شیشه ای

خرید شیشه گلاب

برای خرید بطری شیشه ای گلاب و همچنین خرید بطری شیشه ای عرقیات راه های بسیاری وجود دارد. ولی اگر قصد خرید به صورت عمده را داشته باشید بدون شک بهترین راه مراجعه و خرید مستقیم از تولید کنندگان و کارخانه بطری شیشه ای میباشد. که یکی از بزرگ ترین کارخانجات تولیدی بطری های شیشه ای در ایران شرکت دیناست. از مزایای خرید از این شرکت، این است که نیازی به حضور حتمی در کارخانه های مربوطه نمیباشد و میتوانید از هر کجای ایران که هستید اقدام نمایید. این امکان توسط شرکت دینا فراهم گردیده و لازمه ی آن تنها یکی تماس با بخش فروش شرکت دینا و ثبت سفارش و تعیین محل تحویل بار میباشد. بدین منظور شماره های بخش فروش این شرکت در زیر این مطلب درج گردیده است و شما میتوانید برای ارتباط با شرکت دینا از آن ها استفاده نمایید.

خرید بطری شیشه ای

بطری شیشه ای گلاب و عرقیات

ظروف بسیاری هستند که قابل استفاده برای بسته بندی و نگهداری گلاب و عرقیات مختلف میباشند اما بدون شک همانطور که پیشتر اشاره شد بطری های شیشه ای از بهترین ظروف تولید شده برای بسته بندی گلاب و عرقیات میباشد زیرا که جنس شیشه ای این ظروف مزایای بسیاری را به همراه دارد و همین مزایا مسبب افزایش فروش و صادرات گلاب و عرقیات مختلف میشود. البته این قاعده علاوه بر گلاب و عرقیات در خصوص سایر مواد غذایی و نوشیدنی ها نیز صدق میکند و شما میتوانید با مطالعه ی مزایای ظروف شیشه ای به این امر پی ببرید. تعدادی از این مزایا را به صورت مختصر در زیر بیان کرده ایم:

 • تجزیه پذیر و قابل بازیافت بودن ظروف شیشه ای و عدم آسیب رسانی آن ها به محیط زیست
 • متنوع بودن مدل ها، رنگ ها و ویژگی های بطری های شیشه ای
 • واکنش پذیر نبودن شیشه
 • شفاف و شکیل بودن ظروف شیشه ای
 • و…

بطری شیشه ای گلاب و عرقیات

انواع بطری شیشه ای گلاب و عرقیات

بطری شیشه ای گلاب و عرقیات در مدل ها، سایزها و رنگ های مختلفی تولید گردیده و با درب های پلاستیکی، فلزی و چوب پنبه ای قابل عرضه اند. تعدادی از مدل های بطری های شیشه ای عبارتند از:

 • بطری های شیشه ای پارامیس
 • بطری های شیشه ای ویمتو
 • بطری های شیشه ای استوانه ای
 • بطری های شیشه ای تشتک خور
 • بطری های شیشه ای کتابی
 • و…
برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هر کدام از این مدل ها با کلیک بر روی نامشان میتوانید به مطالب مربوط به آن ها مراجعه کنید و برای اطلاع از سایز بندی و رنگ بندی و همچنین مشاهده ی تصاویر مربوطبه هر کدام نیز لازم است که به کاتالوگ محصولات جار و بطری شیشه ای سایت و همچینن کانال تلگرامی شرکت دینا مراجعه نمایید.
انواع بطری شیشه ای گلاب و عرقیات

خرید بطری شیشه ای کوچک در تهران

بطری های شیشه ای کوچک دسته ای از بطری های شیشه ای هستند که اغلب دارای حجمی کمتر از 500 سی سی میباشند. یکی از کاربردهای رایج این بطری های شیشه ای که در اینجا بیان کردن آن مفید است، بسته بندی و عرضه ی تستر و اشانتیون محصولات میباشد. تستر و اشانتیون از مواردی هستند که در جلب توجه مشتری بسیار تاثیر گذار بوده و اعتماد آنان را به محصول مدنظر ما افزایش میدهد. از همین رو بد نیست در صورتیکه از تولید کنندگان گلاب و عرقیات هستید تستر و یا اشانتیونی در کنار محصول خود عرضه نمایید تا مشتریان را به محصول خود جذب نمایید. و برای این امر، چه بسته بندی ای بهتر از بطری های شیشه ای کوچک؟

در خصوص بطری های شیشه ای کوچک پیشتر مطالب بسیاری منتشر گردیده که برای اطلاع از سایر کاربردهای این ظروف و همچنین انواع آن ها میتوانید به این مطالب مراجعه نمایید. نمونه ای از این مطالب عبارت است از:

انواع بطری شیشه ای گلاب و عرقیات

بازار بطری شیشه ای تهران

شاید برایتان این سوال پیش آمده باشد که بازار بطری شیشه ای تهران کجاست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که شرکت دینا در واقع بازار بطری شیشه ای تهران به حساب می آید زیرا که میزان زیادی از بطری های شیشه ای موجود در ایران توسط این تولید کننده تولید میشوند. بازار بطری شیشه ای دینا دارای ارزان ترین و در عین حال با کیفیت ترین بطری های شیشه ای تولیدی ایران هستند و به منظور خرید از آن ها همانطور که گفته شد از سرتاسر ایران به راحت ترین شیوه ی ممکن میتوانید اقدام نمایید.