خانه / بطری شیشه ای / خرید بطری شیشه ای آبغوره

خرید بطری شیشه ای آبغوره

خرید بطری شیشه ای آبغورهبطری شیشه ای آبغوره از بهترین ظروفی ست که اغلب برای بسته بندی و عرضه ی آبغوره های صنعتی و تولید و نگهداری آبغوره های خانگی مورد استفاده قرار میگیرد. خرید بطری شیشه ای آبغوره اغلب توسط صنایع تولیدی آبغوره و تولید کنندگان خانگی این محصول صورت میگیرد. در ادامه در خصوص انواع این بطری های شیشه ای و نحوه ی خریدشان به طور مفصل صحبت خواهیم کرد.

بطری شیشه ای آبغوره

خرید بطری شیشه ای آبغوره به منظور بسته بندی و نگهداری آبغوره یکی از بهترین عملکردهایی ست که در توزیع و فروش آبغوره میتوان انجام داد. زیرا که بطری های شیشه ای با مزایایی که دارند سبب جذب مشتری و افزایش چند برابری فروش محصولات میگردند. که تعدادی از این مزایا عبارتند از:

 • ظروف تائید شده ی سازمان غذا و داروی جهانی
 • واکنش پذیر نبودن ظروف شیشه ای
 • عدم تغییر رنگ، بو، طعم و خواص مواد عذایی در ظروف شیشه ای
 • قابل شستشو، تجزیه و بازیافت
 • قابل نگهداری در مکان های مختلف ساختمان (آشپزخانه، بخچال، حیاط و…)
 • دارای انواع درب های محکم و مناسبی چون درب های فلزی، چوب پنبه ای، پلاستیکی و…
 • و…

 

بطری شیشه ای آبغوره

انواع بطری شیشه ای آبغوره

بطری شیشه ای آبغوره توسط تولیدکنندگان بطری های شیشه ای در ایران تولید گردیده و پخش میگردد. این بطری های شیشه ای دارای مدل های فراوانی هستند که به تعدادی از این مدل ها در زیر اشاره شده است:

 • بطری های شیشه ای پارامیس
 • بطری های شیشه ای ویمتو
 • بطری های شیشه ای استوانه ای
 • بطری های شیشه ای کتابی
 • بطری های شیشه ای تشتک خور (ایستکی)
 • و…

که از بین بطری های شیشه ای نام برده شده بطری های شیشه ای استوانه ای، پارامیس و کتابی به نظر میرسد که برای نگهداری آبغوره مناسب تر باشند زیرا که دارای حجم های بیشتری هستند که میتوانید آن ها را به طور دقیق در کاتالوگ محصولات سایت مشاهده نمایید. هر کدام از این مدل ها مطابق با ویژگی هایی که دارند در دسته های مختلفی قرار میگیرند که تعدادی از این دسته ها عبارتند از:

برای کسب اطلاعات در خصوص هر دسته میتوانید با کلیک بر روی نام آن ها به مطالب مربوطه شان مراجعه کنید. اغلب برای بسته بندی، تولید و نگهداری آبغوره از بطری های شیشه ای رنگی استفاده میشود و برای بسته بندی حجم زیادی از آبغوره بطری های شیشه ای بزرگ و برای حجم های کم از بطری های شیشه ای کوچک استفاده میشود.

انواع بطری شیشه ای آبغوره

بطری شیشه ای یک لیتری

بطری های شیشه ای یک لیتری در دسته ی بطری های شیشه ای بزرگ قرار میگیرند و یکی از رایج ترین بطری های شیشه ای برای بسته بندی آبغوره و تمامی مواد غذایی دیگر میباشند. بطری شیشه ای یک لیتری در مدل پارامیس تولید گردیده و در اختیار مشتریان قرار میگیرد. تصاویر مربوط به این مدل را میتوانید در زیر مشاهده کنید و همانطور که گفته شد مدل های بیشتر نیز در کاتالوگ محصولات سایت قابل مشاهده اند.
بطری شیشه ای یک لیتری

خرید بطری شیشه ای

برای خرید بطری شیشه ای آبغوره و انواع بطری های شیشه ای دیگر به کارخانجات و تولید کنندگان این بطری های شیشه ای میتوانید مراجعه کنید و به نظر میرسد که این راه بهترین شیوه ی خرید بطری های شیشه ای باشد زیرا که میتوانید به تنوع بالایی از بطری های شیشه ای دسترسی داشته باشید و بطری های شیشه ای مدنظر خود را در هر تعدادی که میخواهید با مناسب ترین قیمت ممکن خریداری نمایید. یکی از بزرگترین و معتبر ترین این تولید کنندگان شرکت دینا میباشد که با امکانی که این شرکت فراهم کرده است میتوانید در هر کجای ایران که هستید تنها از طریق یک تماس با بخش فروش شرکت دینا بطری های شیشه ای مورد نیاز خود را خریداری نمایید. بدین منظور میتوانید از شماره های درج شده در زیر این مطلب استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

فروش ظروف بسته بندی نوشیدنی ها

ظروف بسته بندی نوشیدنی ها دارای انواع مختلفی هستند که در این مطلب به بررسی …

کانال تلگرام