خانه / بطری شیشه ای / خرید بطری شیشه ای 700 سی سی ارزان قیمت

خرید بطری شیشه ای 700 سی سی ارزان قیمت

خرید بطری شیشه ای 700 سی سی ارزان قیمتخرید بطری شیشه ای 700 سی سی برای بسته بندی انواع و اقسام مواد غذایی، نوشدینی های مختلف و… رواج فراوانی دارد. و به عبارت دیگر بطری شیشه ای 700 سی سی یکی از پر کاربردترین بطری های شیشه ای ست که رایج ترین آن کاربردها بسته بندی و نگهداری محصولات خوراکی و غذایی میباشد. در این مطلب ما سعی نموده ایم که انواع بطری شیشه ای را به صورت مفصل معرفی نماییف و در خصوص بطری شیشه ای 700 سی سی اطلاعات سودمندی را در اختیار شما قرار دهیم و در نهایت شما را با بهترین شیوه ی خرید بطری شیشه ای 700 سی سی و انواع دیگر بطری های شیشه ای آشنا کنیم.

انواع بطری شیشه ای

انواع بطری های شیشه ای را میتوان در دسته های مختلفی قرار داد که تعدادی از این دسته ها عبارتند از:

 • بطری های شیشه ای کوچک
 • بطری های شیشه ای بزرگ
 • بطری های شیشه ای ساده
 • بطری های شیشه ای فانتزی
 • بطری های شیشه ای رنگی
 • بطری های شیشه ای با درب فلزی
 • بطری های شیشه ای با درب پلاستیکی
 • بطری های شیشه ای با درب چوب پنبه ای
 • و…

که هر کدام از این دسته ها با توجه به ویژگی هایی گه هر مدل از بطری های شیشه ای میتوانند دارا باشند به وجود آمده اند. به عنوان مثال بطری های شیشه ای بر اساس ظاهری که دارند به بطری های شیشه ای ساده، فانتزی و رنگی تقسیم بندی گردیده اند و بر اساس سایزی که دارند نیز به دو دسته ی بطری های شیشه ای کوچک و بزرگ. در این مطلب از آنجاییکه ما قصد معرفی بطری شیشه ای 700 سی سی را داریم و این بطری شیشه ای در دسته ی بطری های شیشه ای بزرگ قرار میگیرد بنابر این توصیه میشود که برای آشنایی بیشتر با بطری شیشه ای 700 سی سی به مطالبی که پیش از این در خصوص بطری های شیشه ای بزرگ معرفی گردیده اند مراجعه نمایید. دو نمونه از آن مطالب را در زیر نام برده ایم و شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوصشان با کلیک بر روی نام هر کدام به آن ها مراجعه نمایید:

انواع بطری شیشه ای

خرید بطری شیشه ای 700 سی سی

همانطور که گفته شد بطری شیشه ای 700 سی سی جز دسته های بطری های شیشه ای بزرگ به حساب می آید و مطابق با مدلش نیز میتواند در دسته های دیگری هم قرار بگیرد. دوتا از مدل هایی که تقریبا دارای بطری شیشه ای با گنجایش 700 سی سی میباشند بطری شیشه ای پارامیس و بطری شیشه ای استوانه ای ست که با مراجعه به کاتالوگ سایت ضمن مشاهده ی تصاویر مربوط به آن ها میتوانید در خصوص سایر ویژگی هایشان مانند رنگ، ابعاد و… اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

خرید بطری شیشه ای 700 سی سی

بطری شیشه ای رنگی

بطری های شیشه ای رنگی نیز همانطور که مشاهده کردید دسته ای از بطری های شیشه ای هستند. بطری شیشه ای رنگی اغلب بطری هایی هستند که با رنگ های

 • سبز
 • قهوه ای
 • کهربایی
 • و…

عرضه میگردند. بطری شیشه ای 700 سی سی نیز همانطور که گفته شد مطابق با مدلی که دارند میتواند در این دسته قرار گیرد از همین رو برای انتخاب مناسب تر، بهتر است که پیش از آن با بطری های شیشه ای رنگی نیز آشنا شوید. بنابر این ما دو نمونه از مطالب مربوطه را به شما معرفی میکنیم و با شما با کلیک بر روی نام آن ها میتوانید وارشان شوید. که این دو مطلب عبارتند از:

بطری شیشه ای رنگی

بطری شیشه ای ارزان

برای خرید بطری شیشه ای 700 سی سی ارزان قیمت و البته سایر بطری های شیشه ای با قیمت مناسب بدون شک بهترین راه مراجعه به کارخانجات تولید کننده بطری های شیشه ای در ایران است که اگر این امکان برایتان فراهم نمیباشد لازم نیست نگران باشید زیرا که با امکانی که شرکت دینا به عنوان بزرگترین تولید کننده بطری های شیشه ای در ایران فراهم نموده است شما میتوانید از هر کجای ایران که هستید تنها از طریق یک تماس اقدام به خرید بطری های شیشه ای مدنظرتان نمایید. بدین منظور میتوانید از شماره های درج شده در زیر این مطلب استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

فروش بطری شیشه ای در کرج

مرکز فروش بطری شیشه ای در کرج

مرکز فروش بطری شیشه ای در کرج نیز همانند سایر نقاط ایران شرکت دینا، که …

مشاوره فروش
Send
کانال تلگرام