خانه / جار شیشه ای / خرید جار شیشه ای 50 گرمی در مدل های مختلف

خرید جار شیشه ای 50 گرمی در مدل های مختلف

خرید جار شیشه ای 50 گرمی در مدل های مختلفجار شیشه ای 50 گرمی یکی از کوچکترین ظروف درب داری ست که دارای کاربردهای بسیاری میباشد. خرید جار شیشه ای 50 گرمی در مدل های مختلف از بزرگترین تولید کننده ی انواع جار شیشه ای به دو صورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر میباشد. در ادامه ی این مطلب ضمن معرفی انواع جار شیشه ای دیگر در خصوص این سایز و دسته از جارهای شیشه ای به طور مفصل صحبت خواهیم کرد و انواع مدل های آن ها را معرفی نموده و نحوه ی خرید آن ها را هم به صورت حضوری و هم به صورت غیرحضوری با مناسب ترین و ارازن ترین قیمت ممکن شرح خواهیم داد.

بورس فروش جار شیشه ای

بورس فروش جار شیشه ای در ایران در اختیار تولید کنندگان جارهای شیشه ای، فروشگاه های جارهای شیشه ای و… میباشد. که اگر قصد خرید جارهای شیشه ای را به صورت عمده دارید بدون شک بهترین شیوه ی ممکن خرید از تولیدکنندگان میباشد زیرا که علاوه بر قیمت مناسب میتوانید به بالاترین تنوع از جارهای شیشه ای دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال تنها تعداد اندکی از مدل های جارهای شیشه ای که توسط بزرگترین تولید کننده ی جارهای شیشه ای در ایران عرضه میگردد عبارتند از:
 • جارهای شیشه ای استوانه ای
 • جارهای شیشه ای چهار گوش
 • جارهای شیشه ای شش گوش
 • جارهای شیشه ای کوپ ساده
 • و…

البته تعداد این مدل ها بسیار بیشتر از این ها میباشد و به منظور جلوگیری از طولانی شدن مطلب از نام بردن تمامی آن ها اجتناب نمودیم اما شما میتوانید با مراجعه به کاتالوگ محصولات سایت تمامی آن ها را به همراه ویژگی های مختلفشان مشاهده نمایید. هر کدام از این مدل ها در سایزبندی های مختلفی عرضه میگردند و مطابق با آن سایز بندی در دسته های مختلفی از جارهای شیشه ای قرار میگیرند.
دسته هایی چون:

که کاربردهای هر کدام از این دسته متفاوت با یکدیگر میباشد و با مراجعه به مطالبی که پیش از این برای معرفی هر کدام در سایت های مختلف منتشر شده است میتوانید از این کاربردها و تفاوت ها آگاه شوید بدین منظور تنها کافی ست که بر روی نام دسته ی مورد نظرتان کلیک نمایید.

بورس فروش جار شیشه ای

جار شیشه ای 50 گرمی

جار شیشه ای 50 گرمی یکی از جارهای شیشه ای ست که در دسته ی جارهای شیشه ای بسیار کوچک قرار میگیرد. تعدادی از مدل های جارهای شیشه ای شامل این حجم میباشد.
تعدادی از این مدل ها عبارتند از:

 • جارهای شیشه ای چهارگوش
 • جارهای شیشه ای گرد
 • جارهای شیشه ای شش گوش
 • جارهای شیشه ای چهار گوش ساده
 • جارهای شیشه ای شکلاتی
 • و…

جارهای شیشه ای 50 گرمی را با عنوان جار شیشه ای تستر میتوانید در کاتالوگ محصولات سایت مشاهده نمایید این نامگذاری بدین علت است که یکی از رایج ترین این جارهای شیشه ای بسته بندی تستر و اشانتیون محصولات میباشد. ارائه ی تستر و اشانتیون برای محصولات مختلف سبب میشود که مشتریان بسیاری را به محصول مورد نظر جذب کرده و بنابر این فروش محصول مورد نظرمان را با افزایش چشمگیری روبرو نماییم. البته این جارهای شیشه ای دارای کاربردهای بسیار دیگری نیز میباشند که در مطلب مربوط به جارهای شیشه ای کوچک که در بالا نحوه ی مراجعه به آن مطرح شد میتوانید تمامی آن ها را مشاهده نمایید.

جار شیشه ای 50 گرمی

قیمت جار شیشه ای فانتزی

جار شیشه ای 50 گرمی به عنوان زیر مجموعه ای از جارهای شیشه ای فانتزی نیز به حساب می آید. در خصوص جارهای شیشه ای فانتزی نیز مطالب بسیاری قابل عنوان است که تمامی آن ها پیش از این در مطالب مربوطه شان مطرح گردیده اند. دو نمونه از این مطالب را در زیر آورده ایم و شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر به آن ها مراجعه نمایید.
قیمت جار شیشه ای فانتزی

خرید اینترنتی جار شیشه ای

برای خرید هر کدام از جارهای شیشه ای مورد نظرتان از بزرگترین تولید کننده ی جارهای شیشه ای یعنی شرکت دینا میتوانید به صورت حضوری و غیرحضوری اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر نیز با شماره های درج شده در زیر این مطلب تماس حاصل نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

انواع جار شیشه ای

مرکز فروش جار شیشه ای در کرج

مرکز فروش جار شیشه ای در کرج نیز همانند سایر نقاط ایران بزرگترین تولید کننده …

مشاوره فروش
Send
کانال تلگرام