خانه / انواع جار شیشه ای / فروش جارهای شیشه ای خالی برای مواد غذایی

فروش جارهای شیشه ای خالی برای مواد غذایی

    جارهای شیشه ای خالی

جارهای شیشه ای خالی برای مواد غذایی، با قیمت های مختلفی یافت میشود. که این تفاوت قیمت دلایل متعددی دارد من جمله کیفیت، عرضه کننده، مدل و… . گاها حتی ممکن است فروشنده هایی جارهای شیشه ای دست دوم را به عنوان جارهای شیشه ای با کیفیت و دست اول و با قیمتِ اندکی کمتر به فروش برسانند. که این کار نه بهداشتی و نه اخلاقی ست. برای آنکه گرفتار چنین اشخاصی نشوید لازم است که اطلاعاتی در خصوص جارهای شیشه ای کسب کنید و بدانید بهترین فروشنده های جارهای شیشه ای خالی چه کسانی هستند؟ ما در این مطلب اطلاعات لازم در خصوص جارهای شیشه ای با کیفیت را به شما میدهیم. و شما را در خرید جارهای شیشه ای خالی، با کیفیت و ارزان راهنمایی میکنیم.

خرید جار شیشه ای

خرید جار شیشه ای یکی از دغدغه های افرادیست که میخواهند محصولات خود را با جارهای شیشه ای بسته بندی کنند. در ابتدا این افراد لازم است بدانند که قطعا بهترین انتخاب را کرده اند. زیرا که جارهای شیشه ای بهترین بسته بندی از لحاظ بهداشتِ محصولات، علی الخصوص مواد غذایی میباشد.
جارهای شیشه ای دارای انواع مختلف با ویژگی های متفاوتی میباشند. که این ویژگی ها موجب تفاوت قیمت جارهای شیشه ای میشود. اگر برای شما سوال است که آیا جار شیشه ای برای بسته بندی محصولات شما مناسب است یا خیر؟ و یا اینکه کدامیک از مدل های جارهای شیشه ای برای محصول شما مناسب میباشد؟ کافی ست که با شماره های درج شده در پایین این مطلب تماس گرفته تا ما شما را به طور دقیق راهنمایی کنیم. البته برای تعدادی از محصولات در ادامه مطلب نکاتی را عنوان مینماییم.

خرید جارهای شیشه ای خالی

جار شیشه ای عسل

جارهای شیشه ای خالی و مخصوص به عسل انواع و اقسام مختلفی دارند. البته تقریبا تمامی جارهای شیشه ای قابلیت بسته بندی عسل را دارند. اما بسته به حجم مدنظر شما احتمالا مدل های مختلفی تولید شده باشد.
مدل های مختلفی چون:
 • جارهای استوانه ای
 • جارهای کوزه ای
 • جارهای شش گوش
 • جارهای چهارگوش
 • جارهای شیشه ای هشت گوش
 • و…

در خرید جارهای شیشه ای عسل به علت حساسیت این محصول و همچنین عدم کاهش کیفیت آن باید به چند نکته توجه کنیم.

 1. کیفیت مطلوب جار شیشه ای
 2. شفافیت شیشه
 3. انتخاب مدل مناسب
 4. خرید حجم های متفاوت
 5. دارای مکانی برای چسباندن برچسب معرفی محصول در صورت نیاز
 6. و…

در صورتیکه جار شیشه ای ویژگی های یاد شده را داشته باشد احتمالا مدل مناسبی برای بسته بندی عسل باشد.

جارهای شیشه ای خالی عسل

فروش شیشه خالی مربا

شیشه های خالی مربا یا همان جارهای شیشه ای خالی نیز مانند جارهای شیشه ای مربوط به عسل میباشند. تقریبا باید تمامی ویژگی هایی که برای جارهای شیشه ای عسل بیان شد را داشته باشند. به علاوه ی آن باید متناسب با نوع مربا (تمشک، آلبالو، هویج و…) مدنظر برای بسته بندی باشد. شیشه های خالی مربای با کیفیت توسط شرکت دینا عرضه میگردند که در ادامه ویژگی های این عرضه کننده و همچنین نحوه سفارش از آن ها شرح داده خواهد شد.
جارهای شیشه ای خالی مربا

فروش عمده جار شیشه ای

جارهای شیشه ای خالی به دو صورت عمده ای و تکی به فروش میرسند. اغلب فروش عمده توسط کارخانجات انجام میگیرد. و فروشگاه های سطح شهر تنها فروش تکی و یا فروش به صورت تعدادی محدود دارند. اما خرید از کارخانجات ممکن است دشوار باشد و علاوه بر آن به راحتی نتوانید مدل مدنظرتان را در کارخانه ها بیابید. بدین منظور فروشگاه اینترنتی پکینگ جار، جارهای شیشه ای را با قیمت کارخانه به فروش میرساند. و پس از سفارش، جارهای شیشه ی خریداری شده توسط شما را برایتان به سراسر کشور ارسال خواهد کرد. در خصوص نحوه سفارش در ادامه توضیحاتی مطرح میگردد.

خرید اینترنتی جار شیشه ای

همانطور که گفته شد جار شیشه ای خالی را میتوانید از عرضه کننده مستقیم این محصول یعنی شرکت دینا و توسط فروشگاه اینترنتی پکینگ جار به آسانی سفارش دهید. برای سفارش لازم است که به کاتالوگ محصولات این فروشگاه مراجعه کنید مدل های مختلف جارهای شیشه ای را به همراه ویژگی های هر کدام مشاهده نمایید. پس از آن مدل مدنظر خود را انتخاب کنید و با شماره های درج شده در بخش تماس با مای فروشگاه با مسئولین فروش ارتباط گرفته و سفارش خود را به همراه تعداد ثبت نمایید تا در اسرع وقت برای شما ارسال گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش جار شیشه ای عسل در اصفهان و تهران

 مرکز فروش جار شیشه ای عسل وظیفه ی تامین نیاز تولید کنندگان عسل به جارهای …

کانال تلگرام