خانه / انواع جار شیشه ای / بورس فروش جار شیشه ای فانتزی

بورس فروش جار شیشه ای فانتزی

بورس فروش جار شیشه ای فانتزیبورس فروش جار شیشه ای فانتزی در جهان از رونق بسیار بالایی برخوردار است و در فروشگاه های بسیار مختلفی رواج دارد. جار شیشه ای فانتزی دارای کاربردهای بسیار زیادی میباشند که در ادامه آن ها را شرح خواهیم داد. همین کاربردهای فراوان موجب شده است که جارهای شیشه ای فانتزی در انواع فروشگاه های مختلف به فروش برسند و بورس فروش آن ها رونق بسیاری در بازار بگیرد. استفاده از جار شیشه ای فانتزی در موارد مختلف مانند بسته بندی از مزیت های بسیاری برخوردار است که این مزیت ها نیز در ادامه شرح داده خواهند شد.

جار شیشه ای فانتزی

از کاربردهای جار شیشه ای فانتزی میتوان موارد زیر را شرح داد:

 • بسته بندی محصولات مختلف
  در فروش محصولات مختلف بسته بندی از جایگاه ویژه ای برخوردار است به گونه ای که گاها میتواند افزایش و یا کاهش چند برابری فروش را در پی داشته باشد. نوع بسته بندی مورد استفاده برای محصولات موجب جذب و دفع مشتری میگردد و از آنجاییکه انسان ها اغلب به زیبایی اهمیت میدهند بسته بندی هایی که با جار شیشه ای فانتزی صورت میگیرد به دلیلی ظاهر شکیل و زیبایی که دارد موجب جذب مشتری و افزایش فروش گردد.
 • استفاده های تزئینی
  اغلب برای دکورهای خانه ها و اتاق ها لازم است که از موارد تزئینی خاصی استفاده نمود. یکی از این موارد که به تازگی مورد توجه قرار گرفته است لامپ های رنگی و زیبایی میباشد که درون جارهای شیشه ای قرار میگیرند. علاوه بر آن برای جا شمعی ها و.. نیز از جارهای شیشه ای فانتزی استفاده میگردد.
 • گلدان های گیاهان آبزی
  اغلب در آپارتمان ها و خانه ها گیاهان آبزی نگهداری میشوند. این گیاهان احتیاج به گلدان ها دارند که اغلب جنس این گلدان از شیشه و در اصل جارهای شیشه ای میباشد. از آنجاییکه این گلدان ها در معرض دید قرار دارند لازم است که ظاهری زیبا داشته باشند بنابر این از جار شیشه ای فانتزی در این راستا استفاده میگردد.

کاربرد جار شیشه ای فانتزی شیشه ی فانتزی

انواع جار شیشه ای فانتزی

جارهای شیشه ای فانتزی در مدل های مختلفی تولید و عرضه میگردند و علاوه بر مدل سایز های مختلفی را نیز شامل میگردند.
از مدل های مختلف جارهای شیشه ای میتوان به موارد زیر اشاره نمود:

 • جار شیشه ای چهارگوش
 • جار شیشه ای شش گوش
 • جار شیشه ای شش گوش کتابی
 • جار شیشه ای طرح دار
 • جار شیشه ای شکلاتی
 • جار شیشه ای هشت پر
 • جار شیشه ای خرسی
 • جار شیشه ای کشکولی
 • و…

تمامی این مدل ها را میتوانید در بخش عکس محصولات جار شیشه ای مشاهده نمایید و از اطلاعات مربوط به آن ها در بخش کاتالوگ ظروف جار شیشه ای مطلع گردید. این مدل ها با درب های مختلفی عرضه میگردند و در سایز های خاص و مدل های خاصی با نوع درب چوب پنبه ای نیز یافت میشوند. هر کدام از این مدل ها برای کاربردهای خاص و مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند. به عنوان جار شیشه ای شش گوش کتابی از آنجاییکه ظاهری شبیه به کندو دارد برای بسته بندی فانتزی عسل مورد استفاده قرار میگیرند.

انواع جار شیشه ای فانتزی

خرید شیشه مربا فانتزی

همانطور که گفته شد و محصولات و مواد غذایی مختلفی با جارهای شیشه ای فانتزی بسته بندی میگردند.
به عنوان مثال محصولاتی چون

 • مواد غذایی مانند مربا، عسل، شکلات و…
 • مواد بهداشتی مانند کرم ها، آبرسان ها، ژل ها، عطریات و…

یکی از شایع ترین این محصولات مربا ها میباشند که در ایران بسیار تولید و با جار شیشه ای فانتزی بسته بندی و حتی صادر میگردند. تعداد زیادی از مدل های جارهای شیشه ای فانتزی مورد استفاده به عنوان شیشه ی مربای فانتزی میباشد مانند جار شیشه ای چهارگوش و علاوه بر تمامی این مدل ها مدلی با نام شیشه ی مربایی اختصاصا برای بسته بندی مربا تولید گردیده است. که شما میتوانید با مراجعه به کاتالوگ محصولات جار شیشه ای آن را مشاهده نمایید.

شیشه ی فانتزی مربا

خرید جار شیشه ای

برای خرید تمامی این جارهای شیشه ای میتوانید با شماره های درج شده در بخش تماس با ما، تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت برای شما ارسال گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
خانم حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09135472790
آدرس کانال: jarmarket@

مطلب پیشنهادی

انواع جار شیشه ای فانتزی با قیمت مناسب

جار شیشه ای فانتزی یکی از انواع دسته های جارهای شیشه ای ست که اغلب …

مشاوره فروش
Send
کانال تلگرام